MEMORIAL

CLASS OF 1954

Michael Easley

CLASS OF 1955

Michael Ziff

Hugh Tracy

Marian Carl Storino

Sandy Turner Plate

Nancy Butts Rosser

Pat Sabo Grabar

Lynne Bouchet Muse

Cleveland Matoyer

CLASS OF 1956

Connie Boyer Beardall

Dianne Garza Mulroy

CLASS OF 1957

Darrell Silkman

Sharon Boyd

Harry M. Bacheler

Doug Marsh

Larry Cannon

John J. Doyle

Fred Harrison

Dolores Becker Lyles

Robert “Bob” Ogburn

Wayne Lukens

CLASS OF 1958

Ladonna Dee Vinson

Joseph Overman

David Sim Kudrin

Donald Bergbom

Jon Jorgensen

Diana Vidales Stokes

CLASS OF 1959

Byron Burson

Karen Garza

Jonathan Daniel Vuch

Alan Arrowsmith

Tom Henderson

Judith Mears

Linda Gray Bonnell

CLASS OF 1960

Jerry Bendickson

Donald Palumbo

Jim Badley

Juanita Ewing Wando

Glenn Gurley

Nancy Leonard Scharein

Brian Martel

Dona Diehm

Jack M. Jones

Linda Wilson Jacquez

Betsy Anne Ellis

Gail Taylor

Al Kulas

CLASS OF 1961

Daniel Sulsona

Jim Demuth

Walter Gary

Scott Henderson

Freyja Johnson Thorn

Bill Kemble

Ruth Ann McArthur

Pat McGee

Dave Murphy

Larry Salter

Patricia Robinette Fontaine

Jim Berry

Nick Hotti

Dale Duff

Robert (Bert) Taylor

Barry Martel

Phyllis West Duhamell

CLASS OF 1962

Ron Buckelew

Harris Collins

Michael Bernard Fisher

Phillip Hooker

Jeff Wilson

Stan Wray

Phillip Ray Roberts

Sue Schenck

Mary Helen Bailey Eggenbereger

William Arrowsmith

Martine Henrard Hoffman

William (Bill) Kline

Harriet Bolster Antopol

Ruth Ann McArthur

CLASS OF 1963

Mary Longacre Dunnigan

Mike Edward Herbst

David Reynolds

George Bolster

Xenephone Boles

Gloria Harris Sartogo

CLASS OF 1964

Bill Donics

Bill Gray

Stan Kroboth

Kathi Sanders

Leone Carole McCartney Moena

Gail Gruver

Jonathan Perry Lee

Charles Brown

Gerry Paschall

Edgar Lee Franklin

Glenda Burchfield

T. Peter Mears

Maja Paolozzi Brown

CLASS OF 1965

Robert Bevis Jr.

Robert Lee Lockington

Patricia Sheppard

Cheryl Smotts

Roger Sonnier

Dawn Wilson

Mary Susan Thomas

Denise Lyn Dagley Gifford

Fred Pranitch

Tony Gaye

Dennis Olvera

Marlys Silkman Cameron

Beverly (Dee Dee) Ward

Jack Kirschman

Karen Marie Ross Herndon

Vicky Sparks Riley

Gene Tyner Jr.

David Seals

CLASS OF 1966

David Kerr

John Lutz

Brett Waterman

Kerry Wilson

Gordon ‘Skip’ Wright/Willis

Bruce M. Herbertson

Kathy King

Jack Richard Hermanstorfer

James P. Moseley

Ann H. Shepard Bradham

Frances (Frannie) Henrard Colley

Richard Colley

Bruce Carlton Berry

Gail R. Bennett

Marilyn Jones Martin

Pat Schneider

David Glynn DeArmond

Karen Jean Hardamon

Robert “Bob” Bennett

CLASS OF 1967

Tane Chaffin Blanchette

Janise Lee Chapin

Robert Dwelley

Peggy Hettrick

Larry Hudlin

Margaret McGlynn

Jim Moseley

Terry O’Sullivan

John Templeton

David Schoenwald

Sue Witsman Clair

Robert A. Ross

Carmen Lee Bandy

Mark Moody

Ray Davis

Jacquelyn E. Cooper Biffle

Sandra Kay Curtis Gassaway

Christopher N. Lakas

Charles Brewer

Jimmy Smith

Barbara Gantert Pulley

CLASS OF 1968

Herb Burke

Jack Estros

Michael Fankell

Marvin Higgin

Carl R. Peak

Bill Wight

Chuck Williams

James (Jimmy) Smith

Bob Black

Steve Shaffer

CLASS OF 1969

Mike Brennan

Joseph McGrew

Richard Teller

Mike Majure

David Seipel

Linda Uruski

Wayne Chapin

Brad Chapin

David Tonkinson

Lanny Hatcher

Kathleen McRae

Solange “Mimi” Potter

Helen Ting

Peggy Lewter Hawkins

Glenn Hamilton

Barbara Cole Weaver

CLASS OF 1970

John Cavaness

Mona French

George Hall

Gayle Daniels Wolfe

Craig Hereford

Deborah Williams Townsend Beechem

Becky Ann Lee Lawson

Max M. Holmes

Steve Irvan

Bruce Fry

CLASS OF 1971

Stephen Haube

Beverly Case Camargo

Steve Shaffer

Michael (Mike) Boone

Patti Middleton

Alan D. Carrington

Alan Kenney

Debbie King

CLASS OF 1972

Jane Pennington Livesey

CLASS OF 1973

Chris Hegman

Tommy Lindsay

CLASS OF 1974

William Miller

TEACHERS

Florence Daqqaq Carter

James R. Elliott

Ann Eid

Shirley R. Haselden

Joann Slade

Wallace Waterstreet